В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2357

ОПАСЕН КАПАК НА ШАХТА И ПОВРЕДЕНА ПЪТНА НАСТИЛКА

Начало
08.04.2023
ID:
2357

Опасна улична дупка

Място/адрес: ул. „Нишана“ 4, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Повреден капак на шахта и липсваща пътна настилка. Затруднено преминаване на автомобили и изключително опасно за пешеходци.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител