В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2356

Детски паркове

Начало
08.04.2023
ID:
2356

Предложение

Подаден от: Селвер Сюлейман Байрям

Място/адрес: Гр Аденовград ул.Осогово 9

Описание: Като майка на две деца искам да кажа ,че (кв.Зъбчето ,кв.Баделема,Оборище ,кв.Св.Георги ,кв.Изток) в тези райони имаме нужда от детски паркове .Моля съобщението ми да бъде прието сериозно ,сигурна съм ,че за бъдеще може да има проекти по този въпрос ,но защо децата които растат от 10 години насам и 10 години след това са лишени от това удоволствие за тях . Ако трябва да събираме подписки и да правим каквото трябва за подкрепа за да може да се реализира този план колкото може по-рано.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 04.08.202310:58
    Здравейте, информираме Ви, че в Инвестиционната програма на община Асеновград за 2023 г. е направено предложение за проектиране и изграждане на нова детска площадка в района на кв. „Зъбчето“, ако се приеме ще се пристъпи към изпълнение.
  • 10.04.202308:00
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали