В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2355

Улично осветление

Начало
07.04.2023
ID:
2355

Неработещо улично осветление

Подаден от: Атанас Велев

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“ 8В, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Моля да оправите осветлението на ул. княз Борис I n8 вх. А,Б и В защото почти една седмица не работи.Благодаря ви предварително.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител