В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №235

Тротоар

Начало
09.06.2020
ID:
235

Друго

Подаден от: Нонка

Място/адрес: ул. „Чая“ 21, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: След ремонт на вВиК, тротоара на ул. Чая между номер 18 и 20 си стой все така разкопан вече два месеца. Сигнали съм подавала многократно на дежурния телефон без резултат


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител