В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2346

Опасна дупка на уличното платно срещу ул."Княгиня Евдокия" №11

Начало
06.04.2023
ID:
2346

Опасна улична дупка

Подаден от: Dimitar Vodenicharov

Място/адрес: ул. „Княгиня Евдокия“ 13, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! На уличното на ул."Княгиян Евдокия" срещу номер 11 се е отворила голяма и опасна дупка. Моля при извършване на ремонтни дейности да бъде попълнена. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.05.202300:44
    Здравейте! Към момента са възложени за изпълнение на текущи ремонти топли кръпки и такива, по системата „Печматик“. Част от възложените ремонти е и ул. „Княгиня Евдокия“.
  • 07.04.202311:02
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали