В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2345

Дупки по пътя

Начало
06.04.2023
ID:
2345

Опасна улична дупка

Място/адрес: ж.к. Изток 5В, 4230 Изток, Асеновград, България

Описание: Опасни дупки до блоковете Изток 6А И пред Детска Градина Мир Подавам сигнала от името на живущите в квартала


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.05.202300:42
    Уважаеми г-н Игнатов, към момента са възложени за изпълнение на текущи ремонти топли кръпки и такива, по системата „Печматик“, по основните улици на града, както и по основните улици в кв. "Изток", кв. "Запад" и зоната около МБАЛ – Асеновград.
  • 07.04.202311:01
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали