В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2343

До Община Асеновград

Начало
06.04.2023
ID:
2343

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Емил Стоев

Място/адрес: Тракия 45

Описание: Здравейте,пиша ви във връзка със канализационна шахта, която е извадена от рамката и вероятността да се счупи се увелиъ с всеки ден,аз лично се опитах с монтажна пода я поправя но не успях,асвалта около рамката е изкъртен,ако може да бъде поправена ще съм безкрайно благодарен.Благодаря предварително.Поздрави! Емил Стоев


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител