В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2336

Тротоара на Драгоман

Начало
04.04.2023
ID:
2336

Друго

Място/адрес: Драгоман 20

Описание: След приключване на ремонта на ул Драгоман, бе подадена жалба за опасен фундамент пред гаража ни, който беше търговски обект. По време на ремонта минаваха хора от общината,снимаха. От техническия разбрахме,че ще се премахне този фундамент,но в крайна сметка ремонта приключи и той си остана. След жалбата ни казаха да го изкъртим. Моля да бъдат поставени плочки, за да стане тротоара завършен.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител