В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2335

СЧУПЕН КОНТЕЙНЕР

Начало
04.04.2023
ID:
2335

Отпадъци/почистване

Подаден от: Дияна Маркова

Място/адрес: ул.Иван Вазов

Описание: В началото на месец март тази година подадох сигнал за счупен контейнер за смет на ул."Иван Вазов" , там където се пресича с ул."Сава Катрафилов". Беше ми отговорено, че до 31.03.2023г. контейнера ще бъде подменен с нов. Днес 04.04.2023г. ви уведомявам, че нищо не е направено !!! Стои си счупения контейнер. Моля да се вземат сериозни мерки, а не да се хвърлят само празни обещания ! Всички плащаме данък смет !!!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 06.04.202313:26
    Уважаема г-жо Маркова, амортизираният съд за битови отпадъци, позициониран на кръстовището между улиците ”Иван Вазов” и ”Сава Катрафилов”, е сменен на 04.04.23 г. от обслужващата фирма. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на тел. 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 04.04.202314:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали