В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2334

Стърчащи ел. кабели от уличен стълб за осветление

Начало
04.04.2023
ID:
2334

Друго

Подаден от: Суна Мустафа

Място/адрес: Асеновград, ул. Полковник Дрангов 50-52

Описание: На уличен стълб за осветление липсва капака, който прикрива кабелите за ток.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител