В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2333

Опасен стърчащ пън- отново

Начало
03.04.2023
ID:
2333

Друго

Подаден от: Никола Стойков

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 4, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Искам да ви уверя, че опасния пън, който пречи на стотици хора всеки ден ,по няколко пъти на ден при преминаването им, си стои все още на място . Въпреки вашите уверения , че в най-къс срок ще бъде премахнат, той си е там и продължава да пречи и създава опасности и неудобства , меко казано. Става дума за сигнал с № 2001 от 2.11.2022 г, който вие успешно приключихте. На книга само обаче. Явно срокът от 5 месеца , от приключването на сигнала , не е къс за вас като време , а се вписва в графата светкавичен по вашето летоброене. Костенурките имат явно друго мерило за време.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 2 потребителя

История на промените

  • 13.06.202311:52
    Уважаеми г-н Стойков, отстраняването на посочения от Вас пън е планирано да се извърши през есенния сезон на 2023 г.
  • 19.04.202307:51
    Уважаеми г-н Стойков, уведомяваме Ви, че премахването на пънове от отрязани дървета не се извършва ежедневно, а периодично. След рязане мястото на отрязаното дърво се завежда, а почистването на пъновете се извършва по предварително изготвен списък, по реда на премахване на дърветата. На адреса, упоменат в сигнала Ви, няма отрязано дърво, съответно - и пън. Такова има на ул. "Цар Иван Асен II“ №2, пред павилиона за дюнери. Сигналът е записан и пънът ще бъде премахнат.
  • 04.04.202314:08
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали