В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2331

Незаконно строителство

Начало
03.04.2023
ID:
2331

Незаконно строителство

Подаден от: Георги Маринов

Място/адрес: Гр. Асеновград, кв. Долни воден, ул.Драва # 4

Описание: Извършва се премахване на Стара жилищна сграда без влязло в сила строително разрешение. Рс 136 от 13.06.2022г се обжалва в Адм. Съд Пловдив адм. Дело 321 от 2023 г. 9състав. Няма одобрен проект за премахване на старата сграда въпреки това от къщата , която трябва да се санира има останали само две стени.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител