В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2330

Паднали клони и счупено предно стъкло на кола

Начало
02.04.2023
ID:
2330

Паднало дърво

Подаден от: Ненко Бояджиев

Място/адрес: Гр.Асеновград ул Цар Освободител 42 42

Описание: Моля да се изрежат сухите клони на въпросното дърво липа


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.04.202310:41
    Уважаеми г-н Бояджиев, проблемът е отстранен.
  • 19.04.202307:49
    Уважаеми г-н Бояджиев, беше извършена проверка от служителина отдел „Екология и околна среда“ към община Асеновград. Установено е, че на ул. „Цар Освободител“ №42 се намира 1 бр. дърво (липа), в короната на която се забелязва един сух клон. Ще бъде възложено на фирма изпълнител да премахне сухия клон, при спазване на всички мерки за безопасност.
  • 03.04.202310:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали