В процес 41 Приключени 1323

Сигнал №233

Опасна за движението дупка

Начало
09.06.2020
ID:
233

Опасна улична дупка

Подаден от: Екатерина Беждремова

Място/адрес: Ул Цар Иван Асен втори-64

Описание: Пропадане на асфалтовата настилка, и отваряне на сравнително дълбока дупка!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 06.07.202008:55
    Уважаема г-жо Беждремова, в случая се касае за пропадане на земната основа, което се е образувало след ремонтни дейности на ВиК. Сигналът Ви е изпратен по компетентност до дружеството. Община Асеновград е уведомила ръководството му, че настилката следва да бъде възстановена.
  • 09.06.202015:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали