В процес 94 Приключени 2818

Сигнал №2329

Отпадъци от найлони

Начало
02.04.2023
ID:
2329

Отпадъци/почистване

Подаден от: Емил кацаров

Място/адрес: Козановски път местността бялата вода

Описание: Найлонови отпадъци от сметище събори на ограда около 200 метра


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 06.04.202313:40
    Уважаеми г-н Кацаров, ще бъдат пренасочени работници за почистване в района на Козановски път, местността ”Бялата вода”. За повторно възникнали въпроси може да се обърнете на тел. 0331 20 304.
  • 03.04.202310:43
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали