В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2328

Изхвърлено мъртво животно

Начало
02.04.2023
ID:
2328

Отпадъци/почистване

Подаден от: Цвета Григорова

Място/адрес: Индустриална

Описание: Пи поречието на р. Чепеларска, околовръстния път посока Първомай щ.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 19.04.202307:46
    Уважаема г-жо Григорова, след проверка на място беше установено, че покрай речното корито на р. Чая, в близост до моста, има изхвърлен неидентифициран труп на селскостопанско животно (овца). Трупът е в напреднала фаза на разложение. Предприети са необходимите мерки и трупът на животното беше премахнат и загробен на определеното за това място, съгласно изискванията на чл.133, ал.2, т.5 от ЗВД.
  • 03.04.202310:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали