В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2327

Улично

Начало
31.03.2023
ID:
2327

Неработещо улично осветление

Подаден от: Мирослав Маринов Антонов

Място/адрес: Ул.Княз Александър Батенберг 28

Описание: Не работи уличното....изгоряла лампа


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител