В процес 122 Приключени 2215

Сигнал №2325

Детска градина Бако Динчо

Начало
30.03.2023
ID:
2325

Друго

Място/адрес: Асеновград

Описание: Искам да подам сигнал за Госпожа Нели Николова работеща в детска градина Бако Динчо моля да се вземат мерки тази бена не спира да тормози родители учители за пари нейскаме да си водим децата вече на градина други родители си отписаха децата точно заради тази госпожа моля да се вземат мерки


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.04.202307:35
    Здравейте! Във връзка с подаденият сигнал, беше извършено проучване в ДГ „Бако Динчо“ - Асеновград. В резултат, г-жа Николова твърди, че не е нарушавала Етичния кодекс на детската градина, който забранява поставянето на родители или учители във финансова зависимост, един към друг.
  • 31.03.202311:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали