В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2323

Кози и бълхи в Асеновград 2023г.

Начало
30.03.2023
ID:
2323

Друго

Място/адрес: Гр. Асеновград ул. Захари Зограф 11

Описание: Здравейте, За поредна година детето и семейството ми е нахапано от бълхите разпространявани и отглеждани от съседа ни Георги Димов. Димов отглежда кози в населеното място, принудени сме да търпим миризмата, бълхите и кърлежите които се разнасят от двора му. Моля обърнете внимание на закона издаден от община Асеновград за отглеждане на животни в населеното място! Накарайте виновника да си плати и най- малкото да обезпаразити. Живеем в град, а не във ферма!!!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 07.04.202300:41
    Уважаема г-жо Александрова, във връзка с Вашия сигнал беше извършена повторна проверка от служители на отдел "Екология и колна среда" към община Асеновград. Установено е, че Георги Христев, живеещ на ул. "Захари Зограф" №11, въпреки многобройните проверки, предписания и съставен Акт за установяване на административно нарушение (АУАН), продължава да отглежда без разрешение селскостопански животни - кози. На сосбтвеника беше съставен повторен АУАН. Наказанието за повторно извършено нарушение е в размер от 600 лв. до 2000 лв.
  • 31.03.202311:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали