В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2322

ВиК апсурди

Начало
30.03.2023
ID:
2322

Опасна улична дупка

Подаден от: Христо

Място/адрес: 4230

Описание: Отново ВиК копаят и половин година след това все още не са си ремонтирали дупката.Въпреки многократните сигнали подадени до тях те все в същия дух си продължават да копаят без да си ремонтират след тях.Нестига ,че не са си оправили дупката ами и до нея седи голяма купчинка пръст която е изровена от дупката а те изкопаха нова влизо до нея за да си заровят предишната.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 12.06.202314:34
    Здравейте, посоченият от Вас участък е асфалтиран.
  • 18.05.202300:32
    Здравейте! Изпратени са писма до ВиК – Пловдив за възстановяване на настилки по уличната мрежа на града, както и на такива, които са дефектирали с времето. Уведомяваме Ви също, че посочените в снимковия материал участъци ще се ремонтират до 10 дни.
  • 30.03.202313:04
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали