В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2321

Теч на вода в двора на ДГ Мир

Начало
30.03.2023
ID:
2321

Опасна детска площадка

Подаден от: Мариета Мирчева

Място/адрес: Гр Асеновград кн. Изток

Описание: От повече от месец в двора на детска градина Мир тече подпочвена вода, която минава през двора на градината. Водата се стича от транспорта до двора на градината. Има опасност оградата да се подкопае и падне , да стане токов удар, както и плочите в двора, където тече водата са хлътнари вече. Буквално в двора има рекичка. Не мога да прекара снимки, защото са по- големи от позволение формат


Статус: В процес