В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2317

Постоянен теч на фекални води

Начало
29.03.2023
ID:
2317

Теч на вода

Подаден от: Марияна Попова

Място/адрес: Офис Еконт АБВ Ул. Гоце Делчев 40

Описание: От няколко години не спира изтичането на фекални води от даденото място.Миризмата е ужасна и е крайно време общината да вземе мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 30.03.202312:25
    Уважаема г-жо Попова, по подадения от Вас сигнал е извършена проверка. Установено е, че септичната яма на дом за възрастни хора "Благоденствие" в кв. "Горни Воден" е празна. На институцията е съставено предписание обектът да се почиства най-малко веднъж седмично. И освен това, да се извърши преустройство и заздравяване на септичната яма, както и да бъде изградена локална пречиствателна станция.
  • 29.03.202314:07
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали