В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2316

Кастрене дървета

Начало
29.03.2023
ID:
2316

Друго

Място/адрес: ул. „Клокотница“ 5, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Във връзка със сигнал номер 2161, вече повече от 2 месеца чакаме фирмата изпълнител да изкастри дърветата. Какво се случва ?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител