В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2315

Рязане на дърво/кастрене на клони

Начало
29.03.2023
ID:
2315

Друго

Подаден от: Георги

Място/адрес: ул. „Христо Ботев“ 20, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Дървото е високо и клоните дълги и се удрят в терасите и стъклата при силен вятър, има и климатична система, която също може да бъде повредена. Също така могат да се счупят от силен вятър, да паднат, отдолу минават много хора, има и коли. Клоните имат нужда да бъдат изрязани.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.04.202311:25
    Здравейте! Извършена е проверка. На място се констатира, че на дървото е извършвано санитарно почистване и оформяне на короната. Предвид настъпилата вегетация, кастрене на дървото ще се извърши през есенния сезон на 2023 г.
  • 29.03.202312:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали