В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2314

Агресивни кучета

Начало
29.03.2023
ID:
2314

Безстопанствени кучета

Подаден от: Кирил Диков

Място/адрес: ул."Никола Кръстев"

Описание: В района на портала на "Ганчев",печатница "Диков" и сладкарски цех "Амбелино" има глутница от няколко кучета, които нападат и плашат преминаващите по улицата


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.04.202311:23
    Уважаеми г-н Диков, при следващ улов на безстопанствени кучета, описаният от Вас район ще бъде обходен. При наличие на агресивни кучета, същите ще бъдат настанени в приют, както и кастрирани, ваксинирани и обезпаразитени. Към момента няма яснота, относно дата за следващ улов, поради непредвидени обстоятелства, от страна на фирмата изпълнител.
  • 29.03.202312:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали