В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2313

Асфалтиране ул. Гонда Вода 7 В

Начало
29.03.2023
ID:
2313

Въпрос

Подаден от: Тодор

Място/адрес: Жк. Изток ул. Гонда вода 7в

Описание: Здравейте бяхме писали миналата година за асфалтиране, осветление и поставяне на кош за отпадъци за ул. Гонда Вода 7 в. Споменахте че тази година ще се изпълни? Искаме да знаем кога ще бъде изпълнена молбата ни!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.08.202311:07
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е извършен текущ ремонт. Предвидено е цялостно преасфалтиране на ул. „Гонда вода“ в Инвестиционна програма 2023 г. на община Асеновград.
  • 18.05.202300:29
    Здравейте! Към момента са възложени за изпълнение на текущи ремонти топли кръпки и такива, по системата „Печматик“, по основните улици на града, както и по основните улици в кв. "Изток", кв. "Запад" и зоната около МБАЛ – Асеновград.
  • 19.04.202308:00
    Здравейте! Обектът следва да бъде включен в Инвестиционната програма. В случай, че бъде прието предложението за основен ремонт на посочената улица, ще се пристъпи към действия по избор на изпълнител и съответно - към реализирането на ремонта.
  • 06.04.202313:19
    Към настоящия момент община Асеновград няма приети общински бюджет и Разчет за финансиране на капиталовите разходи за 2023 г. След приемане на общинския бюджет за 2023 г. ще бъде възложено на фирма изпълнител да изгради двоен джоб в близост до кооперациите, намиращи се на ул. „Гонда вода“ №7 в Асеновград.
  • 29.03.202312:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали