В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2311

Дрънчаща шахта на улица рожен

Начало
28.03.2023
ID:
2311

Пропаднал път

Подаден от: Емил кацарова

Място/адрес: Улица рожен

Описание: Денонощно дрънчаща шахта метална за кой ли пореден път подавам сигнал. И опасни изсъхнали изгни ли дървета зад новата джамия в парка


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.12.202323:23
    Здравейте! Необходимо е да се подмени изцяло линейният отводнител. Металните решетки се заваряват, но заварките се късат. Необходимо е да се подмени изцяло отводнителят.
  • 06.04.202313:23
    Здравейте! Служители на отдел „Екология и околна среда“ при община Асеновград ще извършат проверка за състоянието на дърветата, намиращи се в зелената площ зад новата джамия. След проверката ще бъде възложено на фирмата изпълнител да оформи короните на дърветата.
  • 29.03.202312:27
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.
  • 29.03.202312:24
    Незаконно изхвърляне на обратни води

Всички видове сигнали