В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2309

кастрене на чинар

Начало
28.03.2023
ID:
2309

Друго

Подаден от: Нина Чечкина

Място/адрес: Княз Борис 1-ви № 7

Описание: Дървото не е кастрено повече от 30 години. Има висящи клани почти до тротоара където минават пешеходци, майки с детски колички има и паркирали автомобили. При всеки по силен вятър има паднали клони които застрашават както и минаващите хора както и автомобилите. Има клони които достигат почти да кооперацията като застрашава счупване на остъкление на тераса, остъкление стълбище и дограма на апартамент. Надявам се за Вашето разбиране и да предприемете необходимите мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 19.04.202308:43
    Уважаема г-жо Чечкина, служители на отдел „Екология и околна среда“ към община Асеновград извършиха проверка за състоянието на дървото, намиращо се на ул. „Княз Борис I“ №7. През следващия есенно-зимен период ще бъде възложено на фирмата изпълнител да оформи короната на дървото.
  • 29.03.202312:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали