В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2308

Автомобили заемащи пътното платно

Начало
28.03.2023
ID:
2308

Друго

Място/адрес: Ул. Гонда Вода

Описание: На кръстовището на кв.”Изток” , по продължението на ул. Гонда вода , почти денонощно има десетки спрени автомобили пред кафе-аперитива . Създава се постоянна предпоставка за ПТП, понеже едното платно е заето .


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител