В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2307

Поражения от силния вятър на 27.03 2023 г.

Начало
28.03.2023
ID:
2307

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Димитър

Място/адрес: ул.Воденска Асеновград

Описание: От покрива на бившето училище "Ангел Кънчев"от северната страна виси голямо парче ламарина.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.04.202310:33
    Здравейте! Своевременно беше извършена проверка по Вашия сигнал. Поради обективни причини, свързани с метеорологичните условия, не е възможно да бъде разкрит целият покрив на бившето училище. Затова към момента е направено укрепване на компрометираните покривни части, с цел осигуряване безопасността на преминаващите.
  • 28.03.202311:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали