В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2305

Сухи клони на дървета

Начало
28.03.2023
ID:
2305

Паднало дърво

Подаден от: Атанас Василев

Място/адрес: Асеновград, бул. В.Левски 2А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Паднали клони от сухо дърво на Новия пазар, в близост до училище .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител