В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2304

Неработещи осветление

Начало
27.03.2023
ID:
2304

Неработещо улично осветление

Подаден от: Атанас Василев

Място/адрес: ул. „Плиска“ 16, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Уличното осветление на Пазар Асеница не работи от повече от година.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител