В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2303

Опасност от нараняване на деца

Начало
27.03.2023
ID:
2303

Опасна детска площадка

Подаден от: Юлия Стефанова Прокопиева- Илиева

Място/адрес: Цар Иван Асен 2, 80

Описание: На детската площадка на ул. Цар Иван Асен 2, номер 80 има изсъхнали клони на дърветата, които при по- силен вятър може да паднат и да наранят децата, които играят на площадката.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.04.202308:45
    Уважаема г-жо Прокопиева-Илиева, служители на отдел „Екология и околна среда“ към община Асеновград извършиха проверка за състоянието на дърветата, намиращи се на ул. „Цар Иван Асен II“ №80. През следващия есенно-зимен период ще бъде възложено на фирмата изпълнител да оформи короните на дърветата.
  • 28.03.202311:35
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали