В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2301

Повредена улична лампа

Начало
26.03.2023
ID:
2301

Неработещо улично осветление

Подаден от: Христо Велев

Място/адрес: ул. „Асенова крепост“ 31, 4230 Св. Георги, Асеновград, България

Описание: Лампата на ул. "Асенова крепост" No 29-31 има проблем, светва и загасва и после дълго време не свети.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител