В процес 122 Приключени 2215

Сигнал №2300

Пропаднал асфалт

Начало
26.03.2023
ID:
2300

Пропаднал път

Място/адрес: Ул.Захари Стоянов 21

Описание: Здравейте! Искам да подам сигнал за пропаднал асфалт от новоположеният на ул.Захари Стоянов между номерата 19 и21 пред строящата се кооперация след което се е образувала дупка.Благодаря предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител