В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №230

Сметосъбирането

Начало
04.06.2020
ID:
230

Отпадъци/почистване

Подаден от: Лидия

Място/адрес: Асеновград

Описание: Добър ден и огромно Благодаря за решението което сте взели да раздадете индивидуални кофи за домакинствата, живеещи в къщи. Върнахте вярата ни в доброто и в институциите. Заедно можем да променим нашата прекрасна държава. Във връзка с това може ли да ми кажете кога ще подпишете новия договор с сметосъжиращата фирма и кога ще започне раздаването на индивидуалните кофи за боклук? :-) Благодаря и хубав ден!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.09.202016:21
    Здравейте! Във връзка с Вашето искане за получаване на индивидуален съд за отпадъци, моля да подадете молба в деловодството на община Асеновград, като предоставите адрес и телефонен номер и молбата Ви ще бъде разгледана.
  • 09.06.202016:20
    Здравейте! Общинска администрация Асеновград Ви уведомява, че през месец август 2020 г. предстои подписване на нов договор, след което е планирано да се предоставят съдовете за битови отпадъци. При допълнителни възникнали въпроси може да се обърнете към отдел "Екология и околна среда" в община Асеновград на телефон: 0331 20 270.
  • 05.06.202008:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали