В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2298

Неработещо улично осветление!!!

Начало
25.03.2023
ID:
2298

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Георги Данчов 15

Описание: Повече от 5 месеца уличното осветление не работи! Крайно време е да се смени.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител