В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2290

Тормоз на домашен любимец

Начало
20.03.2023
ID:
2290

Друго

Подаден от: Йордан

Място/адрес: Пирин 8

Описание: Стопанина бие кучето, не го храни, не му чисти.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 28.03.202313:11
    Здравейте! На 23.03.23 г. беше извършена повторна проверка на ул. "Пирин" №8, ет.I. Установено е, че Димитър Пейчев отглежда домашен любимец - куче, порода "кане корсо". Кучето има ветеринарномедицински паспорт, чип и регистрация в община Асеновград. Кучето не е агресивно. При огледа се установи, че е добре гледано. На собственика е съставено предписание да отглежда кучето си, съгласно ветеринарномедицинските условия и изисквания на Закона за защита на животните. При неизпълнение, ще бъдат предприети мерки по налагане на административни санкции.
  • 20.03.202311:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали