В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2287

Подавам сигнал!

Начало
19.03.2023
ID:
2287

Друго

Подаден от: Теодора Петкова

Място/адрес: Гр.Асеновград,ул,, Оборище,,62

Описание: Здравейте!Живея на ул,,, Оборище,,62.Има едно дърво което като се разлисти опира непосредствено до сънираната ми къща.Моля да бъде окастрено тъй като клоните стигат чак до тавана и керемидите който могат да поемат и някой който минава да бъде ударен! Незнам защо когато кастреха дърветата го подминаха. Благодаря Ви за вниманието!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител