В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2286

За пореден път ни излъгахте

Начало
18.03.2023
ID:
2286

Друго

Подаден от: Иван Георгиев

Място/адрес: ул. „Лозница“ 1А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Миналата година ни обещахте да ни оправите тротоара пред блока, който беше включен в проекта за облагородяване на кв. "Запад", но незнайно как изчезна. Също така, държим и тротоарът на ул. "Димитър Стоилов" над магазин Кауфланд и пешеходната пътека, също да бъде оправен ПОНЕЖЕ ПОСТОЯННО СЕ ПРЕВРЪЩА В НЕРЕГЛАМЕНТИРАНО СМЕТИЩЕ И НЕ СЕ ПОЧИСТВА, ЗАЩОТО НЯМА ОТ ГОДИНИ ЧИСТАЧКИ ПО УЛИЦИТЕ В КВАРТАЛА. РАЗЧИТАМ, ЧЕ НАЙ-НАКРАЯ ЩЕ БЪДЕМ ЧУТИ, НО ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ, ЧЕ ИДВАТ И МЕСТНИ И НАЦИОНАЛНИ ИЗБОРИ. П.П. Между другото си проверете капковото напояване и броя изсъхналите новозасяти дървета.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.04.202308:07
    Уважаеми г-н Георгиев, цитираният участък е извън обхвата на проекта за благоустрояване на кв. "Запад", поради което в Инвестиционната програма беше включен обект за ремонт на ул. "Хаджи Димитър Стоилов", гр. Асеновград. След проведени 2 обществени поръчки за избор на изпълнител, такъв не беше избран. Към момента нямаме сключен договор за изпълнение на строително-монтажни работи. Предстои, при приемане на Инвестиционната програма на общината за 2023 г. да се проведе отново обществена поръчка за избор на изпълнител на необходимите строителни дейности.
  • 20.03.202302:27
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали