В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №2285

Ремонт на кръгово

Начало
17.03.2023
ID:
2285

Пропаднал път

Подаден от: Христо

Място/адрес: 1

Описание: Здравейте. Бих искал да информирам общината ,че няма да е зле да се хвърлят 100 кг асфалт на кръговото на дет маг и църквата свети Атанас.Има пропадания и дупки на пътното платно които са от минимум 10 ГОДИНИ и са доста неприятно особено ако се спускате по ул Хр.Ботев и завивате към полицията цялото ляво платно е пропаднало . Същото положение е и при кръговото до църква св.Атанас. След ремонт на ВиК има пропадание което е по цялата дължина на кръговото. Дупките са изключително неприятни и са от поне 10 години.Благодаря.Мисля ,че няма нужда от снимки на всеки му е ясно къде са.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.05.202300:15
    Здравейте! Към момента са възложени за изпълнение на текущи ремонти топли кръпки и такива, по системата „Печматик“, по основните улици на града, както и по основните улици в кв. "Изток", кв. "Запад" и зоната около МБАЛ – Асеновград. След проверка по изпълненото и при наличие на финансови средства, ще се пристъпи към преасфалтиране на по-големи участъци, при които деформациите по уличното платно не може да се преодолеят чрез локално изкърпване.
  • 20.03.202302:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали