В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2284

Улица хан Аспарух

Начало
17.03.2023
ID:
2284

Друго

Подаден от: Павел

Място/адрес: ул. „Първомайска“ 6, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, В момента се ремонтира тротоара на Първомайска, на ъгъла които съм посочил по горе Първомайска/Хан Аспарух има надигнати и липсващи плочки. Смятам че също трябва да се добавят към проекта тъй като става дума за около 5 квадратни метра, а ще е много по безопастно за всички включително трудно подвижни хора и майки с колички. Към сигнала ще приложа и снимки. Благодаря предварително и хубав ден


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 16.12.202323:17
    Здравейте, посоченият от Вас участък ще се ремонтира, когато се сключи договор за текущ ремонт на уличната мрежа. Мястото не е било ремонтирано в уговореното време, поради невъзможността да се отстранят корените на дървото. Участъкът е предвиден за изпълнение към списъка за текущите ремонти на уличната мрежа в Асеновград.
  • 18.05.202300:13
    Здравейте, обектът ще бъде възложен на фирмата изпълнител на 19.05.23 г.
  • 20.03.202302:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали