В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2281

Неработещо улично осветление

Начало
16.03.2023
ID:
2281

Неработещо улично осветление

Подаден от: Айхан

Място/адрес: Стою шишков 11

Описание: Неработещо улично осветление!развалено !много опасно пълен мрак,на 5 метра от основно училище!!!какво се чака ?


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител