В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №228

гараж върху тротоар

Начало
04.06.2020
ID:
228

Друго

Подаден от: Павлина Даскалова

Място/адрес: между ул. Клокотница 1 и бул. България 4

Описание: На 3 юни 2020 г. между ул. Клокотница 1 и бул. България 4 е поставен метален гараж върху тротоар /зад тотопункта/. Поставеният гараж върху тротоара пречи на преминаването на пешеходци. Моля гаража да бъде преместен.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 01.07.202011:29
    Уважаема г-жо Даскалова, по Вашия сигнал е извършена е проверка. Установено е, че има одобрена схема от Експертен съвет по устройство на територията (ЕСУТ) с протокол №22/09.07.19 г. Издадено е разрешение за поставяне на гаражна клетка №16829/29.05.20 г. на Християн Стоев.
  • 05.06.202008:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали