В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2279

Улично осветление

Начало
15.03.2023
ID:
2279

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Книжна фабрика 3

Описание: Подавам пореден сигнал за неработещо осветление на ул." Книжна фабрика 3"от вече почти един месец. Чакате да се случи инцидент и тогава да вземете мерки, както винаги се случва всичко в тази държава !


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител