В процес 127 Приключени 2227

Сигнал №2277

Счупен контейнер за смет

Начало
13.03.2023
ID:
2277

Отпадъци/почистване

Подаден от: Дияна Маркова

Място/адрес: ул.Иван Вазов

Описание: Моля да сигнализирате сметосъбиращата фирма да подмени с нов контейнера за смет на ул.Иван Вазов , там където се пресича с ул.Сава Катрафилов, тъй като сегашния е със счупени и липсващи колела и се килнал на една страна. Не е лошо да се помисли и за поставяне на втори контейнер, тъй като фирмите в периметъра /особено склада на фирма "Любекс"/ пълнят с отпадъци от дейността си единствения контейнер и за отпадъците на живущите в района не остава място.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 21.03.202315:01
    Уважаема г-жо Маркова, амортизираният съд за битови отпадъци, разположен на кръстовището между улиците ”Иван Вазов” и ”Сава Катрафилов” ще бъде сменен от обслужващата фирма в срок до 31.03.23 г. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на тел. 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 13.03.202315:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали