В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2275

Улично Осветление

Начало
12.03.2023
ID:
2275

Неработещо улично осветление

Подаден от: Васил Ръчков

Място/адрес: Кв.Запад,ул.Книжна Фабрика 6

Описание: Уличното осветление на цялата улица от Супермаркет Запад до заведението “Аз и Ти” не работи от поне 9-10 дни,незнам каква е причината,но вечерта не можеш да си намериш колата или входа на къщата или блока,дано се намери по-бързо и адекватно решение на проблема-не е приятно на никой !!!!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител