В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2273

Неработещо улично осветление

Начало
11.03.2023
ID:
2273

Неработещо улично осветление

Подаден от: Минка

Място/адрес: с. Новаково, ул. Звезда 8

Описание: Неработещо улично осветление в с. Новаково, кръстовище на ул. Звезда и ул. Спартак и нагоре по ул. Звезда номер 16 . Подавам го за втори път. Преди сигнал 2197. Очакваме да докажете че сте коректни???


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител