В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2271

Разделно събиране

Начало
10.03.2023
ID:
2271

Предложение

Подаден от: Йорданка Кузмова

Място/адрес: Цар Иван Асен втори, срещу супермаркет БББ

Описание: Здравейте! Искам да предложа срещу супермаркет БББ да се поставят контейнери за хартия и пластмаса, тъй като от пазара и магазините наоколо се изхвърлят много опаковки, кашони и касетки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.03.202300:13
    Уважаема г-жо Кузмова, предложението Ви за поставяне на контейнери за разделно събиране на отпадъци срещу посочения от Вас супермаркет ще бъде обсъдено с организацията по оползотворяване на отпадъците и при възможност ще бъде изпълнено. Контейнерите за разделно събиране на отпадъци са предоставени за ползване от физически лица. Търговските обекти следва да имат сключени договори с лица, притежаващи разрешение по чл.35 от Закона за управление на отпадъците (ЗУО), за приемане на този вид отпадък.
  • 10.03.202312:56
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали