В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2270

Улично осветление

Начало
10.03.2023
ID:
2270

Неработещо улично осветление

Подаден от: Айнур Тасим

Място/адрес: Ул Книжка фабрика 28

Описание: Уличното осветление на цялата улица Книжна фабрика,пресичат много хора и малки деца ,а трафикът е изключително натоварен.Моля за вашата бърза и своевременна реакция,за да избегнем фатален инцидент.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител